22 maja 2024

Cufflink

Kolejna witryna oparta na WordPressie

Oczyszczanie twarzy u kosmetyczki- co warto wiedzieć?

1 min read

pixabay.com/fernandozhiminaicela

Oczyszczanie twarzy to jeden z pierwszych kroków podczas zabiegu u kosmetyczki. Dlatego bardzo ważne jest, aby wiedzieć, jak profesjonalne oczyszczanie twarzy może pomóc Twojej skórze i na co powinnaś zwrócić uwagę podczas wizyty u kosmetyczki.

Przede wszystkim nie bój się słowa “oczyszczanie twarzy” – jest to po prostu delikatne mycie twarzy, które wykona kosmetyczka przy użyciu swoich specjalnych kosmetyków i sprzętu. Oczyszczanie twarzy nie powinno powodować żadnego dyskomfortu. Może pomóc nawet tym, którzy nigdy nie mieli problemów ze swoją cerą.

Głównym założeniem oczyszczania twarzy jest usunięcie zanieczyszczeń i martwych komórek, wyrównanie cery i usunięcie nadmiaru oleju z powierzchni twarzy. Dobre profesjonalne oczyszczanie twarzy usuwa martwe komórki z głębokich porów, pobudza krążenie krwi, poprawia mikrokrążenie w okolicach twarzy i sprawia, że skóra staje się bardziej miękka, gładka i elastyczna.

Oczyszczanie twarzy u kosmetyczki może być wykonane za pomocą różnych procedur: oczyszczanie parą wodną, peeling lub mikrodermabrazja (specjalny zabieg, który pomaga oczyścić pory). 

Więcej kosmetycznych informacji znajdziesz również na stronie wyjatkowystyl.pl