21 kwietnia 2024

Cufflink

Kolejna witryna oparta na WordPressie

Mikrokoparka. Mozna przy jej pomocy sporo zarobić

2 min read

Wielu panów zastanawia się w jaki sposób zarabiać pieniądze, ale poza pracą zawodową. Ciekawym pomysłem jest zakup mikrokoparki i świadczenie usług tym sprzętem. Wbrew pozorom – to doskonały zarobek. Godzina pracy mikrokoparki to koszt nawet ponad stu złotych. Starając się, z powodzeniem można więc miesięcznie zarobić nawet kilka tysięcy złotych, pracując po godzinach i w weekendy i nie rezygnując ze swojej pracy zawodowej.

Mikrokoparka. Warto stawiać na dobry sprzęt

Mikrokoparkę można kupić już za kilka tysięcy złotych. Oczywiście tylko używaną i nie zawsze w dobrym stanie. Z zakupem koparki za tak małe pieniądze trzeba jednak bardzo uważać, bowiem serwis koparki Warszawa także kosztuje, a w przypadku takiej koparki, być może będzie konieczność częstego z niego korzystania. Serwis koparki Warszawa to także inny minus. Przy pomocy uszkodzonej koparki oczywiście nie można świadczyć usług, a każdy dzień przestoju wiąże się ze stratami finansowymi.

Do przewozu koparki konieczny jest pojazd lub przyczepka

Jeśli zdecydujemy się na zarabianie przy pomocy niewielkiej koparki, nie możemy zapominać, że do jej przewozu konieczny jest samochód dostawczy albo przyczepka. Zakup samochodu lub przyczepki oczywiście będzie wiązać się z kosztami. Tańsza będzie przyczepka, jednak z uwagi na ciężar koparki, raczej nie będzie można będzie jeździć samochodem z koparką na przyczepce, posiadając tylko kategorię B prawa jazdy. W takiej sytuacji zakup busa skrzyniowego jest lepszym rozwiązaniem Takim pojazdem można przewozić koparkę, a jeśli waga samochodu z koparką nie przekroczy 3,5 tony, możliwe będzie prowadzenie takiego pojazdu, mając tylko kategorię B prawa jazdy.