21 kwietnia 2024

Cufflink

Kolejna witryna oparta na WordPressie

Zapachy dla niego na różne okazje

2 min read

Mężczyzna powinien posiadać przynajmniej kilka wód toaletowych o rozmaitych woniach. Perfumy stanowią bowiem znaczący dodatek do garderoby. Jest on niewidzialny, można go jednak wyczuć. Powinien więc współgrać z ubiorem. Dopełniać go. Warto więc, aby panowie orientowali się, jakiego typu zapachy pasują do konkretnych stylów.

Wieczorowa woda toaletowa na specjalne okazje

Każdy mężczyzna musi posiadać przynajmniej 1 flakon markowych perfum. Te wieczorowe, eleganckie to charakterystyczne zapachy dla niego. Typowo męskie. Najczęściej na bazie piżma. Utrzymują się na skórze bardzo długo. Doskonale sprawdzają się na wszelkiego rodzaju galach, bankietach czy weselach. Można ich używać również w codziennych sytuacjach oficjalnych. Takich, które wymagają założenia garnituru albo przynajmniej zestawu koordynowanego.

Bardziej casualowe zapachy kwiatowe

Na spotkania mniej oficjalne, do pracy, pubu lub na uczelnię świetnie nadają się zapachy dla niego oparte na aromatach roślinnych. Są one nieco lżejsze, często sprawiają wrażenie słodkości. Z najbardziej egzotycznych bukietów zapachowych najlepiej korzystać w letnie, upalne dni. Świetnie komponują się bowiem z koszulkami polo, a nawet T-shirtami. Są subtelne i nieduszące. Podkreślają wyczucie i dobry ton mężczyzn, którzy ich używają.

Panowie mogą dopasowywać zapachy również do swoich charakterów. Wyróżnia się bowiem nuty raczej tajemnicze. Inne są dynamiczne, wręcz drapieżne. Na przeciwnym biegunie znajdują się wonie, które kojarzą się z relaksacją. Świadomy wybór wody toaletowej stanowi więc pewnego rodzaju komunikat dla otoczenia. Bardzo subtelny, jednak znaczący. https://angelove.pl/