22 maja 2024

Cufflink

Kolejna witryna oparta na WordPressie

Co zrobić, by perfumy na ciele trzymały się jak najdłużej?

2 min read

pixabay.com/kaboompics

Perfumy to piękny sposób na podkreślenie swojego naturalnego zapachu, ale może być tak rozczarowujący, gdy szybko zanika. Chcesz, aby Twoje perfumy trwały przez cały dzień, ale to trudne do zrobienia, gdy jesteś w biurze lub na zewnątrz w miejscach publicznych. Chociaż istnieje kilka czynników, które wpływają na trwałość perfum, możesz zrobić kilka rzeczy, aby upewnić się, że Twój zapach utrzymuje się jak najdłużej.

 

Istnieją dwa główne obszary, w których Twoje perfumy będą się ścierać: na Twojej skórze i w powietrzu. Pierwszym krokiem jest nałożenie odpowiedniej ilości perfum – nie za dużo i nie za mało. Chcesz tylko cienką warstwę zapachu na skórze, więc nie skończysz pachnąc jak chodząca butelka perfum. Aby prawidłowo zastosować perfumy, rozpyl je po wewnętrznej stronie nadgarstków i za każdym uchem. Następnie użyj chusteczki, aby nanieść więcej na każdy nadgarstek i za każdym uchem, a także na tył szyi.

Pozostałe porady:

1) Skóra powinna być dobrze nawilżona przed zastosowaniem jakichkolwiek środków zapachowych. Pomoże to zapachowi trwać dłużej.

2) Upewnij się, że nakładasz tylko jedną warstwę perfum na całe ciało, a nie kilka warstw.

3) Unikaj pocierania nadgarstków o siebie. To wymiesza molekuły, czyli zmieni kompozycję zapachu.

4) Zastosuj balsam zapachowy po użyciu perfum, aby stworzyć trwałe wrażenie dla osób, które mają z tobą kontakt w ciągu dnia.

A więcej przeczytasz również na stronie howwear.pl