19 lipca 2024

Cufflink

Kolejna witryna oparta na WordPressie

Strój jednoczęściowy, czy dwuczęściowy- jaki wybrać?

2 min read

pixabay.com/pasja1000

Istnieje wiele rzeczy, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiedniego dla siebie stroju kąpielowego: osobisty styl, preferencje dotyczące zasięgu, cena, materiał i wiele innych. Najlepszym sposobem na określenie, który styl jest dla Ciebie najlepszy jest odłożenie na bok swoich oczekiwań co do opinii innych i wypróbowanie zarówno stroju jedno- jak i dwuczęściowego. Ważne jest, abyś kochała to, jak wyglądasz w swoim stroju, a także to, jak się w nim czujesz.

Jednoczęściowy kostium może być bardziej pochlebny w zależności od osoby, która go nosi. Jeżeli Twoje ciało jest krągłe, to nie będziesz miała problemu z pokazaniem go w jednoczęściowym stroju. Jeśli jesteś bardziej szczupła lub wysportowana to istnieje wiele stylów jednoczęściowych, które nie krzyczą “ukrywam coś”. Jedną rzeczą do zapamiętania z jest to, że nie biorą dłużej, aby umieścić na i może być bardziej niewygodne ze względu na brak miejsca na nogi. Podczas noszenia jednoczęściowego stroju kobiety często skarżą się na obtarcia po bokach lub uczucie skrępowania z powodu zbyt ciasnego topu.

Jednoczęściowe stroje kąpielowe zazwyczaj zakrywają więcej niż dwuczęściowe, co oznacza mniej obaw o linie opalenizny. Jeżeli masz mniejsze piersi, to jednoczęściowy kostium pomoże zrównoważyć Twoją figurę poprzez zakrycie ich. 

 

Więcej o strojach kąpielowych i nie tylko przeczytasz na stronie fashionspy.pl