21 kwietnia 2024

Cufflink

Kolejna witryna oparta na WordPressie

Jakie gadżety sprawdzą się w każdym domu?

2 min read

Istnieje wiele gadżetów, które można wykorzystać w domu. Jednak które z nich sprawdzą się w każdym domu? Poniższe gadżety to te, które zdecydowanie powinieneś mieć w swoim domu. Pomogą Ci załatwić sprawy, będą świetnie wyglądać i ułatwią Ci życie. Wejdź na printure.pl i sprawdź inne artykuły, które także mogą cię zainteresować. 

Jest wiele rzeczy, które można kupić, aby uczynić swój dom bardziej komfortowym, wygodnym i energooszczędnym. Niektórych z nich trzeba się nauczyć, inne są tak proste, że każdy może ich używać. Oto kilka z naszych propozycji gadżetów, które sprawdzą się w każdym domu:

  • Inteligentne żarówki: Inteligentne żarówki oferują taką samą wygodę jak inteligentne głośniki, ale bez konieczności posiadania systemu muzycznego lub smartfona. Pozwalają włączać i wyłączać światło z dowolnego miejsca, kontrolować jego jasność i temperaturę barwową, a nawet ustawiać timery, aby wyłączały się automatycznie po wyjściu z domu. Można ich także używać jako części domowego systemu bezpieczeństwa.
  • Inteligentne wtyczki: Te wtyczki umożliwiają sterowanie podłączonymi do nich urządzeniami z dowolnego miejsca za pomocą aplikacji w telefonie lub tablecie. Możesz zdalnie włączać i wyłączać urządzenia lub zaplanować ich automatyczne włączanie o określonych porach każdego dnia – na przykład klimatyzatora przed powrotem do domu z pracy w lecie lub grzejnika przed snem w zimie. Najlepsze z nich obsługują również Apple HomeKit i Google Assistant, dzięki czemu współpracują również z innymi produktami inteligentnego domu (np. oświetleniem).
  • Inteligentne termostaty: Te urządzenia automatycznie dostosowują temperaturę do Twoich preferencji, dzięki czemu zapewniają komfort w domu, nie marnując energii, gdy nikogo nie ma w domu.