18 czerwca 2024

Cufflink

Kolejna witryna oparta na WordPressie

Czy warto budować dom z antresolą?

1 min read

pixabay.com/Pexels

W dzisiejszych obszarach miejskich większość ludzi dąży do zmniejszenia rozmiarów swoich mieszkań. Ale jest jedna wada tego trendu – mniejsze domy oznaczają mniej miejsca na przechowywanie, co może być bolesne, jeśli Twoje rzeczy przerastają dostępne miejsca w domu. Rozwiązanie? Dodaj poziom antresoli!

Antresole mogą zapewnić Ci drugie piętro przestrzeni życiowej, w której znajdziesz dodatkową sypialnię lub biuro, albo po prostu dodatkowe miejsce do przechowywania. Zazwyczaj łatwo jest je dodać do istniejących konstrukcji – wszystko, czego potrzebujesz, to duża wysokość budynku, aby je pomieścić. Pod względem konstrukcyjnym jest to po prostu platforma, którą buduje się na szczycie innego poziomu tej samej konstrukcji, o ile nowy poziom jest podtrzymywany przez istniejącą strukturę.

Antresola nie tylko zapewnia więcej miejsca. Może również zwiększyć wartość domu, dać Ci kolejny prywatny obszar do relaksu i przyjmowania gości, a nawet przynieść poczucie dodatkowej wysokości, gdziekolwiek ją umieścisz w całym domu.

 

Więcej porad znajdziesz również na stronie calmmy.pl