22 maja 2024

Cufflink

Kolejna witryna oparta na WordPressie

Letnie paznokcie- na jaki kolor pomalować?

2 min read

pixabay.com/Bru-nO

Letni manicure to przede wszystkim zabawa, a kto powiedział, że nie można bawić się paznokciami? Każdy wie, że świeża warstw lakieru sprawia, że Twoje dłonie wyglądają bardziej spójnie, ale dlaczego nie pobawić się kolorem i wzorem, aby naprawdę sprawić, że Twoje dłonie będą się wyróżniać?

W rzeczywistości, malowanie paznokci zyskuje na popularności w ostatnich latach – Vogue nazwał je nawet nową szminką! Chociaż na początku możesz czuć się trochę głupio malując paznokcie, jest to świetny sposób na wyjście z rutyny, w której możesz się znaleźć z kolorami. Istnieje nieskończenie wiele możliwości (i mnóstwo inspiracji w sieci), jeśli chodzi o wypróbowanie różnych kolorów i wzorów na paznokciach. Możesz wybierać spośród zdjęć natury lub motyli, kształtów geometrycznych lub efektów akwareli, zwierząt lub owoców. Wzory są ograniczone tylko przez Twoją wyobraźnię.

Aby uzyskać wskazówki, jak zacząć lub jak najlepiej wykorzystać istniejący manicure, sprawdź niektóre tutoriale na YouTube w poszukiwaniu inspiracji. Istnieje również wiele produktów dostępnych w sprzedaży w drogeriach, które oferują gotowe wzory, które można łatwo przenieść na paznokcie. Z kilkoma kolorami i pędzelkami w ręku (i może kieliszkiem wina), będziesz mogła eksperymentować ze światem nail art. W końcu kto nie chciałby mieć perfekcyjnych letnich paznokci?

Więcej wskazówek znajdziesz na stronie stylishbasket.pl